O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Specjalista ds. marketingu (drogownictwo, leśnictwo)

Zadania:

  • Pozyskiwanie zleceń na wykonanie usług oferowanych przez Spółkę
  • Kontakt z zarządcami drogowymi
  • Umiejętność kierowania realizacją projektu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość geodezji, drogowych technik pomiarowych lub leśnictwa
  • Doświadczenie marketingowe
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (drogownictwo, geodezja, leśnictwo, marketing)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie,
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania.

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: info@lehmann-partner.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości: praca specjalista ds. marketingu

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)