Spotkanie zarządców dróg w Licheniu

W dniach 29 - 31 marca 2017r. w Centrum Konferencyjnym „Atut” w Licheniu mieliśmy przyjemność zorganizować seminarium pt.: „Zarządzanie Infrastrukturą Drogową i Komunalną wspomagane Systemami Informacji Przestrzennej”. Na nasze zaproszenie odpowiedziało ponad 150 przedstawicieli administracji drogowej z całej Polski.

Podczas praktycznych zajęć, nasi prelegenci zaprezentowali zagadnienia z zakresu gromadzenia danych ewidencyjnych dróg i infrastruktury im towarzyszącej. Zainteresowaniem cieszyły się  bloki
z zakresu projektowania organizacji ruchu, oceny stanu nawierzchni i zarządzania pasem drogowym.
Na przygotowanych komputerach uczestnicy szkolenia mieli możliwość w praktyce sprawdzić przydatność oprogramowania RoadMan oraz aplikacji internetowej Vectraportal w zarządzaniu siecią dróg. Nasi pracownicy chętnie pomagali i odpowiadali na zadawane pytania.

Z dużym zainteresowaniem spotkał się wykład pani dr Marzeny Suchockiej z Katedry Architektury Krajobrazu, SGGW Warszawa. Pani dr Suchocka z wielką pasja i zaangażowaniem przybliżyła tematykę szczegółowej inwentaryzacji oraz diagnostyki drzew.

Wśród uczestników szkolenia rozlosowaliśmy nagrody w postaci rocznych abonamentów na usługę Vectraportal – zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy! 

Pozytywna opinia uczestników, skłoniła nas już dziś do zaplanowania kolejnego spotkania, które odbędzie się w dniach 11 - 13 kwietnia 2018r.

Do zobaczenia za rok w Licheniu