O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ

W dniach 29 - 31 marca 2017r. w Centrum Konferencyjnym „Atut” w Licheniu mieliśmy przyjemność zorganizować seminarium pt.: „Zarządzanie Infrastrukturą Drogową i Komunalną wspomagane Systemami Informacji Przestrzennej”. Na nasze zaproszenie odpowiedziało ponad 150 przedstawicieli administracji drogowej z całej Polski.

Zrealizowaliśmy kompleksową usługę dla Gminy Zgorzelec, która informuje o tym w artykule na swojej stronie.

Już po raz 15-sty Sekcja Geoinformacji UAM zorganizowała Międzynarodowy Dzień Systemów Informacji Geograficznej, GIS Day. Odbył się on 16 listopada 2016r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przedstawiciele firmy Lehmann + Partner Polska prezentowali aplikację "Vectraportal" - o zarządzanie drogami online.

W dniach 11-13 października 2016, tradycyjnie na terenie Niemiec - tym razem w Hamburgu - odbywały się największe geodezyjne targi na świecie – Intergeo. Ponad 500 wystawców na terenie 4 hal o łącznej powierzchni ponad 30.000 m2 to liczby które obrazują ogrom przedsięwzięcia jakim są międzynarodowe targi Intergeo.

 

„Tworzenie i aktualizacja ewidencji dróg gminnych” to artykuł jaki pojawił się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłecku w dniu 24.08.2016r. Na zdjęciach prezentuje się samochód pomiarowy I.R.I.S, który był widoczny na drogach administrowanych przez Gminę Kłecko, podczas rejestrowania zdjęć sekwencyjnych korytarza drogi.