O DROGACH WIEDZIEĆ WIĘCEJ

W dniach 25 – 27 marca 2020r. odbędzie się kolejna edycja warsztatów dla zarządców drogowych w Wielkopolskim Centrum Konferencyjnym „ATUT” w Licheniu Starym k. Konina.

Tytuł tegorocznego spotkania „ABC zarządzania drogami i zielenią”. W programie między innymi praktyczne szkolenie z obsługi programów GIS wspomagających pracę zarządcy drogi, zajęcia terenowe w zakresie utrzymania zieleni, konsultacje ze specjalistami oraz wykłady zaproszonych gości.

 

Po więcej aktualności zapraszamy na nasz fanpage na Facebooka.

Pragniemy poinformować o zmianach w strukturach naszej firmy, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich tygodni. Firma Lehmann+Partner opuściła grupę Vectra i stała się częścią grupy GINGER.

Zrealizowaliśmy kompleksową usługę dla Gminy Zgorzelec, która informuje o tym w artykule na swojej stronie.

Już po raz 15-sty Sekcja Geoinformacji UAM zorganizowała Międzynarodowy Dzień Systemów Informacji Geograficznej, GIS Day. Odbył się on 16 listopada 2016r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przedstawiciele firmy Lehmann + Partner Polska prezentowali aplikację "Vectraportal" - o zarządzanie drogami online.